PARKSIDE® Soustruh na dřevo PDM 600 A1

Produkt nemá žádné parametry.

slušný stroj za málo peněz

tento výrobek jsem zatím nevyzkoušel

• , zakoupeno v Lidl-shop.cz

Tento produkt jsem zatím nepoužil,ale chystám se na to.Kdo doma kutí se dřevem,doporučil bych.

Produkt nemá žádné parametry.

K opracování dřevěných obrobků do délky 60 cm a Ø 25 cm. Výkonný 550 W motor s plynulou elektronickou regulací otáček. Stabilní hliníková vodící lišta pro montáž k pracovnímu stolu. Vřeteník se závitem M18, včetně upínacího hrotu se 4 zuby a upínací desky. Koník s rychlearetační páčkou a spolu se pohybujícím hrotem vřetena. Uložení obrobku s nastavitelnou loží. 2 soustružnická dláta k opracovávání dřeva. Dodané příslušenství: 1 upínací deska (Ø 8 cm), 2 soustružnická dláta (šikmé / duté), 2 vidlicové klíče. Technické údaje Příkon: 550 W. Otáčky naprázdno: 800-3000 min-¹ . Max. délka vodicí lišty: 94,5 cm. Max. průměr obrobku: 25 cm. Max. délka obrobku: 60 cm. Délka síťového kabelu: cca 3 m. Rozměry cca 96,2 x 15,7 x 21,7 cm . Hmotnost cca 6,82 kg. Návod k použití

• Možná ta cena ale ta jde poznat na kvalitě
    • Nepoužitelné zastavíte normálně rukou postupně se rozpadá možná tak na soustružení malých úchytek cca do 30mm dláta přiložené jsou úplně na nic bláto.urcite lituji koupě

slušný stroj za málo peněz

tento výrobek jsem zatím nevyzkoušel

• , zakoupeno v Lidl-shop.cz

• vhodný i na stůl v kuchyni
  • , zakoupeno v Lidl-shop.cz

• Dostatečně silný výkon stroje, jednoduchá obsluha. přijatelná cena za tento produkt.

• , zakoupeno v Lidl-shop.cz

První nákup.V celku spokojen.
    Místo naší (české)zástrčky je americká.Musí se předělat,jsou to výdaje na víc

• , zakoupeno v Lidl-shop.cz

soustruh jsem dostal na narozeniny a těším se, že si budu hrát se dřevem